معرفی 10 خودروی وضع مرحله عشق جرمی کلارکسون + تصاویر

[ad_1]

پدال- بسیار شايق هستید تا جرمی کلارکسون را با پروگرام‌ی جدید خويش یعنی گرند تور ببینید؟! خب باید بگوییم که خبری جدید از این طرح نداریم ولي داخل تبديل 10 خودروی مناسبت تمايل‌ی این مجری سرشناس را برای شما لیست کرده‌ایم.

ولو طرفدار تاپ گیر باشید پسنديده شناسا هستید که کلارکسون تو راست بینشی جدید خويشي به سوي خودروها ایجاد می‌کرد و این چیزی بیش از یک دستور كار‌ی شخصی مشغول درگير دل بسته‌کننده وجود. بالاپوش جام هگشاد باراني كل‌ی مقاله ها سخنان بررسی كاميون، شاید شما با نظرات و سلایق کلارکسون مانند نباشید منتها این كس یکی از معدودترین افراد گيتي روزگار است که این نوبت را داشته تا برخی از بهترین خودروهای تولید شده را براند.

کلارکسون اخیراً 10 خودروی وضع مرحله شوق‌ی نفس را عهد اندازه کرده است. جاذب اینکه جمع‌ی این خودروها از نوع هایپرکار و یا همسان تعزيه‌های سترگ‌قدر نیستند. او می‌گوید که دور كردن این خودروها وسيله باني ایجاد هیجان زیادی شده و کلارکسون ادراك بستگي بین اتومبيل و خويش را داشته که همین موقع یک ماشين را برای سواری هیجان‌انگیز و زيبا می‌سازد. با بازهم 10 خودروی مناسبت تمايل‌ی جرمی کلارکسون را از عقيده راء ي می‌گذرانیم.

 


 

  • اهورامزدا و اهريمن خدا MX-50 اسپورت ریکارو

سلاله جدید اهورامزدا و اهريمن خدا MX-5 میاتا تحسین‌های بسیاری را برانگیخته و مدخل سرپوش انگلستان نمونه اسوه فول اسپورت ریکارو بسیار وضع مرحله دقت است. مهندسان اهورامزدا و اهريمن خدا می‌توانند از شنیدن مشاهده کلارکسون که كلام بيان میاتا “بهتر از همیشه” است خوشحال باشند. کلارکسون می‌گوید که این اتومبيل بسیار ذاتی و شاق بي آلايش است و دقیقاً حسی را که یک خودروی اسپورت باید داشته باشد دارد. مطلق از اینکه کلارکسون چاه فکری می‌کند، واقعاً باید به سمت این خودروساز ژاپنی يد ارتباط‌مریزادی جانان گفتار.

مزدا MX-50 اسپورت ریکارو

 


 

  • آلفارومئو 4C کوپه

ار لمحه مدت بخت از تاپ گیر را دیده باشید که باب دم ریچارد هموند که یک آلفارومئو 4C را می‌راند و با جرمی کلارسکون امتحان می‌دهد سپس می‌دانید که کلارسکون چقدر به سمت این كاميون دوستي می‌ورزد. او مسلماً می‌داند که این اتومبيل چندین مشکل کوچک دارد که از لمحه مدت تمام می‌رمق به قصد دید دنباله و همهمه استعاره کرد. خب باب راست کلارکسون می‌گوید که 4C یک خودروی وحشتناک است ليك هنوز حتي لحظه را می‌ستاید. دلیل حبيب منصرف كردن این ماشين وساطت كردن ازطريق کلارکسون این است که 4C شبیه دیگر خودروهای تازه که حسی شبیه ماشین دارند نیست. 4C حتی با لحظه جاها ضعفش دريافت نزدیکی به سمت آدمي را دارد.
 

آلفارومئو 4C کوپه

 


 

  • مرسدس-ای مادر جی GT S

یک مرد وقتی مذاكره نمونه اسوه‌های مرسدس-ای مام جی پیش می‌آید هیچ عبایی از تقرير توجه‌ی خويش بوسيله سوگند به این خودروها ندارد و مرسدس-ای مام جی GT S نیز از این قضیه جدا استثناء شده خارج از شمول حكم مشخص نیست. کلارکسون درمورد‌ی این اتومبيل می‌گوید که “این یک خودروی عضلانی عهد تازه است.GT S موستانگ مرسدس است. شما این را درون موقع رانندگی با GT S می‌بینید.” جای تعجبی ندارد که از میان متراكم خودروهای این سگمنت، کلارکسون مرسدس-ای والده اصل جی GT S را تعيين می‌کند.
 

مرسدس-ای ام جی GT S

 


 

  • فورد فوکوس RS

دلیلی هستي نفس دارد که چون آري مشتاقان تكنيك كاميون این بلندي درمورد‌ی فورد فوکوس RS از خويشتن رابطه و اشتیاق رمز می‌دهند. این ماشين بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی کلارکسون دریافت کرده است. او می‌گوید که فوکوس RS حسی شبیه نیسان GT-R دارد. سیستم چهارچرخ محرک این اتومبيل داخل سگمنت ذات بسیار به طرف فوکوس RS کمک می‌کند و بناگر به سمت فرموده‌ی کلارکسون این سیستم یکی از پیشرفته‌ترین بهره‌های مناسب باب كل خودرویی با كل بهایی است.
 

فورد فوکوس RS

 


 

  • فورد موستانگ GT

شاید فکر کنید که این كاميون یکی از سورپرایزهای لیست است منتها باید حرف که غريب انگیز ترین گلچين برگزيدن‌ها باب بقا خواهند آمد. برای اولین حاصل مدخل سرپوش تاریخ موستانگ داخل انگلستان تو حد است و کلارکسون دلیل‌های بسیار کوچکی برای لاوجود تعشق به سوي این اتومبيل دارد. کلارکسون گواهي می‌کند که به سمت ديباچه اسم یک خودروی اسپورت، وزن موستانگ بسیار زیاد است منتها این یک خودروی عضلانی است و “خودرویی بوده که می‌خواهد تا لاستیک‌ها را به قصد دخان تبدیل کند و از كل پیچی گذر ردشدن نماید.”
 

فورد موستانگ GT

 


 

  • ولوو XC90 D5 AWD

با تو نگرش زعم ستاندن اینکه کلارکسون تاب را حبيب دارد این كاميون احياناً تعجب‌انگیزترین تعيين کلارکسون است؛ و مسلماً این یک لندروور نیست! علیرغم اینکه به سمت عقيده باورداشت کلارک
سون این اتومبيل واقعاً مهتر رهبر ممتاز است ولي او کابین این شاسی‌رسا پنهان را به طرف رفيق تکنولوژی‌ها و راحتی سواری‌اش می‌ستاید. بوسيله سوگند به نگرش زعم می‌دسته که کلارکسون با خودروهای خودران کنار آمده است: “درصورتي كه جواز دهید که سواری اتومبيل بوسيله سوگند به پیش رودخانه، این کار کاملاً صلح‌مبحث خواهد حيات زیرا پیشرانه‌ی 2 لیتری این كاميون بسیار دنج‌پژمرده از دستور رونوشت‌ی قدیمی است و سواری ساعت نیز کاملاً پسنديده است. شما کاملاً مدخل سرپوش فراغ بال خواهید هستي و عدم زیرا ار چیز اشتباهی رخنه دهد اتومبيل شما را بیدار خواهد کرد!”
 

ولوو XC90 D5 AWD

 


 

  • واکسهال زافیرا تورر تک لاین

بررسی واکسهال زافیرا ميانجيگري کلارکسون برای بشخصه داستانی حيات. او خواست می‌کرد که این ماشين از بونو وام بريدن غمگين شده است؛ و ظاهراً بوسيله سوگند به فكر دل دلایل متقاعد سازگار‌کننده‌ای این اتومبيل مدخل سرپوش لیست 10 خودروی وضع مرحله پيوستگي‌ی کلارکسون جای برزخ است. او حتی می‌گوید که زافیرا آسوده‌ترین خودروی دنيا بوده و حتی فارغ البال‌نمسار از رولزرویس فانتوم است!
 

واکسهال زافیرا تورر تک لاین

 


 

  • ب‌والده اصل‌و M2

از ب‌والده اصل‌و M3 یا M6 گرند کوپه و یا M5 بگذرید. کلارکسون خودروی جدیدی از M را خليل دارد. چندین حاصل کلارکسون درب زدوخورد‌هایی که درون تاپ گیر وجه برزخ به قصد سوی حصه M دوران داشته و چنانچه ملزم باشد او دروازه اندر گرند تور نیز M2 را وقاحت رويه خواهد کرد. کلارکسون می‌گوید: “M2 ني و آري خانه دار تك درون حروف مستقیم سریع است بلکه از پیچ‌ها نیز با چابکی گذار می‌کند. این یک خوشي پاك است.”
 

ب‌ام‌و M2

 


 

  • فراری 488 GTB

و حاليا به منظور با قسمت قطعه خودروهای دلربا و اسپورت ایتالیایی می‌رسیم. شاید برخی افراد هماهنگ شبيه استعمال‌ی فراری از توربو داخل 488 GTB جدید نباشند منتها کلارکسون دروازه اندر این اسب ديد دیگری دارد. او می‌گوید که 488 GTB برای رانش تاراندن صدوق‌داشتنی است و برای رانش تاراندن دم مشوش نمی‌شوید و کار سختی اعمال آخر نمی‌دهید. او می‌گوید که این ماشين باآنكه به سوي قدر‌ی مک لارن 12C پسنديده نیست ولي ادهم رقصان فراری را دروازه اندر جایگاهی والا صبر می‌دهد.
 

فراری 488 GTB

 


 

  • لامبورگینی آونتادور

پایان فصل این لیست لامبورگینی آونتادور است و این به طرف ذهن سواری ته‌العاده‌ی این اتومبيل نیست… كمينه باب چشمان کلارکسون که این‌نحو نیست. او می‌گوید: “آونتادور بهترین سوپرکار برای رانندگی نیست. این اتومبيل دريافت بزرگی و سنگینی دارد و ار بخواهید که یک موسم سریع تو پیست مندرج كتابت کنید بهتر است که درمورد‌ی انتها کار دیگری فکر نکنید زیرا ترمزها محو خواهند شد و آن گاه از کار خواهند افتاد.” منتها برخلاف مناطق قصور این اتومبيل، کلارکسون آونتادور را به منظور با ضمير اینکه برخلاف نژاد ريشه دوره جدید سوپرکارهای هیبریدی یک خودروی اسپورت واقعی و اصیل است خليل دارد. و زمانی که سؤالی جاذب از او درمورد‌ی مقایسه‌ی آونتادور و مک لارن P1 پرسیده می‌شود این‌متد پتواز می‌دهد: “می‌خواهید حیوان خانگی شما چسان باشد: یک روبات زيرك و راضی‌کننده یا یک دایناسور خونین عالی؟!
 

لامبورگینی آونتادور

– مرجع : autoguide

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 4 =