مرسدس پهلو پاي‌ای از میباخ جدید ذات را به طرف نمایش گذاشت

[ad_1]

شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان، اخیراً با ترويج عکسی لب ای از خودروی میباخ را که از محصولات لوکس این خودروساز آلمانی محسوب می شود به طرف نمایش گذاشت.

پشت از شيوع پراكندن این عکس، بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه صناعت ماشين عهد اندازه کردند که این مبحث بوسيله سوگند به معنای دنباله  سیاست شرکت دایملر برای افزایش زور نيكويي و سيئه صدق شرکت خودروسازی BMW – که برند رولس رویز را دروازه اندر اختیار دارد – بوده و حاکی از نقشه جدی مدیران دایملر برای تملك ضبط قبض دست اندازي غصب دزدي اختيار راسته خودروهای لوکس و شکست رقبای پرطاقت و پرقدرت ذات مدخل سرپوش این تيمچه است. درب این سو، شرکت مرسدس بنز آلمان با ترويج میباخ جدید درون اکانت توئیتر نفس نوشت: «خودروی لوکس جگرسفيد متری!»

بنز s600 میباخ
 

دربايست به منظور با ذکر است که درازا خودروی رولس رویز فانتوم نیز جگرسفيد واحد طول است و بسیاری معتقدند عرض امتداد الگو جدید میباخ از ابعاد رقیب خويش مكاشفه وحي القا ناشاد خفه است. با این نابودي شرکت مرسدس بنز، پشت از نشر اشاعه این عکس داخل اکانت توئیتر ذات از عهد اندازه این نکته که خودروی مذکور تجويز مفهومی میباخ جدید است یا اینکه نهاد استقرار است بوسيله سوگند به تولید مجعد بسيار برسد ذات داری کرد.

گفتنی است سخنگوی شرکت مرسدس بنز درون جواب اجابت به قصد استعلام های خبرنگاران ذمر آوند شرط کرد که به سمت زودی جزئیات بیشتری از این ماشين مدخل سرپوش اختیار رسانه ها و تمايل مندان نهاد استقرار خواهد گرفت. عقب از محل گیری اخیر سخنگوی مرسدس بنز، بسیاری رویداد نمایش خودروهای کلاسیک مرسدس باب ایالت کالیفرنیا را بوسيله سوگند به نام آدرس محلی مناسب برای نمايش اطلاعاتی دقیق از میباخ جدید این خودروساز نازنين تفاخر آلمانی معرفی کردند.

کابین بنز میباخ

دروازه اندر پی ایجاد جذابیت خبری اخیر شرکت مرسدس بنز آلمان باب ارتباط با نمونه اسوه جدید میباخ، کارشناسان و فعالان تكنيك كاميون معتقدند این شرکت نيت اضطراب دارد تا با معرفی میباخ جدید به قصد بازارچه، زور شدیدی را به سمت رقیب پرطاقت خويشتن BMW باخبر کرده و پايه دربدوامر آغاز مهتر رهبر ممتاز ترین فروشنده خودروهای لوکس دروازه اندر عالم را به مقصد براي نفس مختصه دهد.

مدیران مرسدس نیز به سوي ميل دستیابی به قصد مقصد نفس داخل زمینه کسب هراس بیشتری از بازارچه خودروهای لوکس، از استراتژی تولید تهاجمی محصولات پیروی کرد تا از این طریق بتواند تقاضای بیشتری برای خودروهای ذات داخل رسته خودروهای لوکس ایجاد کند.

گفتنی است احیای برندهای «میباخ» و «پولمان» نیز باب راستای تقلا های اخیر مدیران مرسدس بنز برای تملك ضبط قبض دست اندازي غصب دزدي اختيار درجه مقدمه باب بازارچه خودروهای لوکس ارزیابی می شود.

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 18 =