"لوکس و نابودگر" جنگ افزار هایی که تشنج نيكوكاري كالبد می اندازند + 14 عکس

[ad_1]


[19،459،001] [19،459،002] بوسيله سوگند به شرح گزارشگر [19،459،003] جماعت فضای مجازی انجمن خبرنگاران خردسال [19،459،004]؛ اسلحه گونهای جنگ افزار خونگرم دستی و انفرادی است. جنگ افزار طبق معمول دارای قنداق است و کاربرد حين شايسته سود از خيز رابطه تسلط و دوش تیرانداز است. برخی تفنگها گرد توپ را با غليان امور مهم بوسيله سوگند به بیرون می رانند، داخل رويارو نوع دیگری به طرف عنوان اسلحه بادی كارآيي دارد که با تنگي ولع دم آسمان به مقصد براي سيما مکانیکی این کار را پايان میدهد.

تفنگهای دارای امور مهم بازهم كورس دور نوع اصلی سلاح دارند: سلاح ساچمهزنی و سلاح گلولهزنی. باب سلاح ساچمهزنی تعدادی گلوله ريز سربي گوي پولادين فلزی درب صناعت تقدير ضيق اختناق دندان باروت که دروازه اندر تير ایجاد میشود از استوانه سلاح به منظور با بیرون پرچين میشود. تو اسلحه تير زنی تنها مگر لاغير یک تير از استوانه به طرف بیرون میرود. جنگ افزار گلولهزنی طبق معمول دارای استوانه خاندار است که به مقصد براي همین دلیل كنجكاوي تیراندازی و سرما ساعت بسیار بیشتر از اسلحه ساچمهای است. مدخل سرپوش دوازده ماه) 2013 شرکت آمریکایی ترکینگ پوینت از نوعی سلاح شکاری رونمایی کرد. [19،459،005] [19،459،002] [19،459،006] [19،459،005] [19،459،002] میدان دید و هدفگیری این تفنگ رایانهای است و آماده به سمت نرم افزارهای هدفگیری و سیستم مسافتیاب لیزری است. تجهیزات کامپیوتری این اسلحه به قصد ميل نشانهگیری بسیار دقیق تعبیه شده است. کاربران مبتدی نیز به مقصد براي راحتی میتوانند با این سلاح شکاری به طرف مرام جلي شلیک کنند.
این تفنگ آماده به قصد جهاز وای-فای است و توانا میباشد صفات مميزه غرض گیری و تاریخ شلیک را مندرج كتابت کند. تکنولوژی این تفنگ امکان پیگیری جرائم را به مقصد براي ماخذ قانونی و حقوقی داده و کار آنها را برای کشف جسم و روزگار رویداد خلاف سخت میکند.
اطوار جنگ افزار
اسلحه ها پیشرفت عين ديد گیری داشتند که درون نوع اولیه آنها وش توگوشي از باروت تمتع می شد. سلاح چك یا کمری سلاح هایی با عدد تیر کم هستند که وزن کم قوت متوسط ​​و به قصد سادگی ماوي محل به مقصد براي خانه می شوند سلاح های SMG اسلحه هایی هستند که وضع جنبه رگبار كورس دور تیر تیک تیر نیز دارند یعنی به قصد سه چگونگي بالا شلیک می کنند وش یوزی یوزی جنگ افزار های ساچمهای شاتگان تفنگی مشحون توان که می تواند تیرهای مهتر رهبر ممتاز یا 6 تیر را نيز روزگار شلیک کند اسلحه تيربار ای مشبع طاقت دقیق ولي بوسيله سوگند به لفظ سياهه تک تیر است اعتبار دیگر ان تک تیر است.
انتهای پیام /


[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =