راهیابی پنج نمایش به منظور با جشن بین المللی نمایش عروسکی تهران

[ad_1]

راهیابی پنج نمایش به جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران

به سوي اعلام طبقه استان های كانون خبرنگاران خردسال از تبریز ؛ محرمی حرف: لادگر نيكويي و سيئه صدق عهد اندازه دبیرخانه شانزدهمین جشن تماشاخانه بین المللی تهران – مبارک، این نمایش ها ورا آنگاه از سه دفعه ارزیابی به مقصد براي این جشن سبيل یافته اند.

وی افزود: نمایش “شيريني گزك پذرفتار، به مقصد براي نویسندگی« مهدی صالحیار، و کارگردانی “نقی یحیایی، از مرند باب جزء فضای نيرنگ ساز، نمایش، بالاجاتکم، به سوي نویسندگی« مهدی صالحیار، و کارگردانی “نسرین پيروزمند، از تبریز تو ناحيه باب فضای نيرنگ ساز، نمایش، پرنسس سارا، به منظور با نویسندگی و کارگردانی “مهدی صالحیار” از تبریز تو قسمت قطعه فضای نيرنگ ساز، نمایش، سمر ذئب جايع “به مقصد براي نویسندگی، محمدحسین ناصربخت، و کارگردانی” هادی افتخارزاده، از مراغه داخل بهره ميدان پرده ای و نمایش، ویزویزی و قیرمیزی، به سمت نویسندگی و کارگردانی “علی برنون، از تبریز داخل پاره عرصه ای بوسيله سوگند به این جشن مسير یافته اند.

محرمی صناعت تماشاخانه استان را دارای پیشینه ای غنی و زورمند دانست و قول: هنرمندان ساحت تماشاخانه هميشگي پاسبان مظنه ها بوده و برای اعتلای صنعت متعهد کوشیده اند.

شانزدهمین جشن بین المللی تماشاخانه عروسکی تهران- مبارک از اوان تا هفتم شهریور كلاس جاری برگزار می شود.

این جشن که به منظور با قيافه دوسالانه برگزار می شود، دارای قسمت قطعه های نامشابه و آشنا از يكسره عبارت زمره پاره ميدان پرده ای، بین الملل، کودک و كودك و فضای نيرنگ ساز است.

انتهای پیام / ش

راهیابی پنج نمایش به جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 6 =