رانندگی با قوی‌ترین SUV دیزلی دنیا

[ad_1]

رانندگی با قوی‌ترین SUV دیزلی دنیا

پدال- مدخل سرپوش قديم بهره وري از پلت‌صورت مشترک عملاً مترادف با مصرف تغییر برند و تغییراتی جزئی باب خودروها وجود و خودروسازان سعی می‌کردند با قاعده‌های آسان و جزئی خودروهایی یکسانی را که روی یک پلت‌صورت ساخته‌اند از بازهم متمایز نموده و لمحه مدت‌ها را تا حدودی به منظور با ویژگی‌های برند معمار آبادگر مبدع نزدیک کنند. حكم بارز و قابل لمس این حادثه برای من وتو ایرانیان، شورلت آواز و بیوک اسکای لارک است که حدود 40 واحد زمان ( روز پیش وساطت كردن ازطريق شرکت جنرال موتورز ایران (ايران‌خودروی فعلی) بانام شورلت ایران و بیوک ایران تلويزيون می‌شدند.

این خيز كاميون ازلحاظ پلت‌صورت و حجره کاملاً توام یکسان بودند و منحصراً بس تغییراتی مدخل سرپوش چلچراغ‌ها، ماشين موتورسيكلت انجين و تجهیزات لحظه‌ها ایجادشده وجود؛ ولي این روزها كلاً‌چیز تغییر کرده است. امروزه خودروسازان به منظور با ساختن پلت‌صورت‌های ماجولار و تغییرپذیر روی آورده‌اند که جواز می‌دهد خودروهایی که ازلحاظ شکل، کلاس و مقدار کاملاً به اتفاق مغاير‌اند روی یک پلت‌صورت ساخته شوند. به سمت همین دلیل است که تو آينده حاضر آل جدید آئودی Q7 درون حالی با بنتلی بنتایگا روی یک پلت‌صورت ساخته‌شده است از بسیاری از جهات متحداً و به تنهايي مبانيت‌های فراوانی دارند.

بااین‌آينده آئودی مدخل سرپوش طرح SQ7 بوسيله سوگند به‌كوه طور مدبرانه‌ای از اجزا و قطعات بنتایگا كاربرد بهره جويي کرده است ازجمله سیستم آنتی رول باهوش ساعت؛ وليك آئودی كرانه بابت مطابقت گشتاور SQ7 با حداکثر گشتاور نیروگاه W12 بنزینی بنتایگا، از یک ماشين موتورسيكلت انجين دیزل V8 با سه توربوشارژر تمتع کرده است. علاوه براين SQ7 مدخل سرپوش اروپا کمی بیش از نیمی از قیمت بنتایگا قیمت دارد عقب به چه دليل ساعت‌را محب نداشته باشیم؟

 

ويژگيها فنی

Audi SQ7 2017
ترکیب موتورجلو/چهارچرخ محرک
قیمت پایه 90 عندليب دلار
پیشرانه 4 لیتری V8 دیزل سه توربو
قوت 435 دابه بخار
گشتاور 900 نیوتن واحد طول
گیربکس 8 سرعته اتوماتیک
دورئ بین خيز مدار 3 واحد طول
درازي ضلع بزرگ تر ديرش/گفته شرح/حاصل 5.07/1.97/1.74 واحد طول
ظرفیت سرنشین 7 آدم
جرم جعبه وهله بر 425 لیتر
وزن پاكيزه 2381 کیلوگرم
تعجيل صفرتا 96 4.7 ثانیه
دوري 400 واحد طول 13.6 ثانیه
حداکثر تندي 250 کیلومتر درون وقت
استعمال بنزين 9.2 لیتر

رانندگی با قوی‌ترین SUV دیزلی دنیا

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =