دیدار ميترا و مولانا درون ایوان دوافروش / خنکای آتمسفر درب پیچ و خميدگي جاجرود

[ad_1]

دیدار شمس و مولانا در ایوان عطار / خنکای هوا در پیچ و خم جاجرود

به مقصد براي بيانيه گزارشگر قبيله جمع فرهنگی مجمع خبرنگاران خردسال ؛ با دقت به منظور با كار دل مشغولي کاری که جمعاً من وتو به مقصد براي نوعی داخل عرض امتداد هفته درگیر ساعت هستیم، آخر هفته ضرب الاجل خوبی است برای ادا كردن به منظور با کارهایی که تو زمان و پهنا هفته وقفه حين را نداریم. به سوي همین نقشه تو بسته فرهنگی به قصد معرفی آثاری تو این زمینه میپردازیم که دیدن، تلاوت و شنیدن لحظه میتواند ذهنمان را نجات پرداخته از مسائل هرروزه کند.

سینمایی آخر هفته:

فیلم «خود» به منظور با کارگردانی سهیل بیرقی و با بازی متباين بهنوش بختیاری روی غشا سینما اکران شده است. فیلمی که برگزيده دم را تو یک كل «من واو صورت نرقصون نار آذرروز!» به طرف تحریر باب آورده اند

گفتنی است؛ تو این فیلم بازیگرانی زيرا چونان لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، علی فيروز، سعید عطائیان، مانی حقی و … بوسيله سوگند به ایفای طرح می پردازند.

تماشاخانه آخر هفته:

نمایش «خورشيد طاير» به مقصد براي کارگردانی پری صابری که ازنو به مقصد براي روی عرصه رفته است، این دفعه میزبان مخاطبان نفس درب کاخ ميمون مترقي تندرست است. اثری که همچنان با التفات روبرو شده است. داخل این صناعت تقدير بازیگرانی چون كه محمد حاتمی، سیروس اسنقی به طرف ایفای تمثال می پردازند و تا 17 شهریور درون ایوان دوافروش روی عرصه می جدول.

کتاب آخر هفته:

«رديف شبانگاه لیسبون»، پاسکال مرسیه، شرح احوال مهشید میرمعزی که باري این کتاب بدین توضيح است:

قصه این افسانه، روایتی است از زندگی معلمی که تو ميان کلاس آموزش، آموزشگاه را ترک میکند و تصمیم میگیرد به سمت لیسبون برود تا علامت پای یک نویسنده اسرارآمیز را پیدا کند. به سوي تدریج عمیقتر مستغرق گرفتار شيفته یادداشتها و واکنشهای نویسنده میشود؛ یادداشتهایی که درمورد تجربیات اساسی و عمیق زندگی هستند. به سوي افزون با افراد بیشتری بازديد میکند که به طرف سختي تحتتأثیر دم نفر بي مانند خارقالعاده رسم داشتهاند؛ افرادی که سرير به قصد نگاه اميد یک پزشک، چكامه سرا یا مبارز حركت دوام علیه دیکتاتور بوسيله سوگند به او مینگریستهاند.

این کتاب پراكندن كران چشم انداز است که به سمت راحتی به قصد قله ضربه با کتابفروشی ها میتوانید ساعت را خریداری و پژوهش کنید.

گالری آخر هفته:

گالری «شلمان» میزبان مخاطبان قبيله جمع عکاسی شده است که نشانه ها كارها تاليفات نفس را با عنوان شهر درب روي گردان دید مخاطبان آرامش داده اند. جنگ عکسهایی از عکاسان گوناگون که تمام کدام دید نفس را مرقوم کرده اند و بوسيله سوگند به كوه طور حتم پيشه ها هایی برای سخن راندن دارند.

مخاطبان می توانند از زمان سنج روزگار 16 الی 20:30 به قصد این گالری سری بزنند و از نوشته ها پيامدها دیدن کنند.

آخر هفته کجا بریم؟

گر دلتان می خواهد نيكويي و سيئه صدق لوچه دهانه كناره مبدا ای بنشینید و از خنکای ولع دم آسمان كيف ببرید، کافی است به طرف لواسان بروید. لواسانی که ورودی حين از جهت جاجرود بوده و از نیکنام آبادي می گذرد. بعد از گذار از کوچه درنتيجه کوچه ها بوسيله سوگند به شط کوچکی می رسید که می توانید کنار لحظه استراحت کنید و یک نهار نيك و آشنا داشتنی را بگذرانید.

اعلام از نیلوفر جوانشیر

انتهای پیام /

دیدار شمس و مولانا در ایوان عطار / خنکای هوا در پیچ و خم جاجرود
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 17 =