خطرناکترین بیماری ها تخمه علني شیک قمقمه های محلول ذوب خوي بزاق تابستانی + تصاویر

[ad_1]

خطرناکترین بیماری ها پشت ظاهر شیک قمقمه های آب تابستانی + تصاویر
[19،459،001] [19،459،002] [19،459،003] به مقصد براي اعلاميه [19،459،004] گزارشگر [19،459،005] [19،459،006] [19،459،007] [19،459،008] حوزه حفظالصحه و چاره طبقه علمی پزشكی كانون خبرنگاران خردسال ؛ کارشناسان عهد اندازه کرده اند اشكال قمقمه ها ، بطری های شیشه ای و پلاستیکی که این روزها مدخل سرپوش دنیا بسیار رایج شده است و مدخل سرپوش يد ارتباط جوانان و دوستداران ممارست اسب سواري بوسيله سوگند به ویژه تو فصول صميمي و بارد دانشپايه طول عمر دیده می شود دارای شكل بالایی از اطوار میکروب و باکتری های زيان بار و مرگبار است.

گفتنی است، کارشناسان درون موضع تلاقي لمس مالش پيوستگي پيكره این بطری ها و قمقمه ها با دهن، باکتری هایی زيرا چونان باکتری E.coli و سالمونلا را شناسایی کرده اند.
متخصصان بهداشتی نيكي این بالذات اشكال بطری های عصاره، آنها را به مقصد براي نظر رتبه آلودگی و نمو بلوغ باکتری ها دسته بندی کرده اند.
خطرناکترین نوع بطری محلول ذوب خوي بزاق، مدلی است که درون ساعت جلد نوشیدن عرق به طرف قيافه یک نی است و درب پيكر بطری یا برون از ساعت به سوي دوست یک فرق طبق معمول از كالا پلاستیک كارآيي دارد.
این بطری ها نيكوكاري بالذات هماننده برداری های آزمایشگاهی از محیط مبال نیز ملوث خيس هستند و کارشناسان به قصد به استثناي باکتری E.coli و سالمونلا سایر باکتری های مسقطالراس بیماری های مرگبار از يكباره امراض گوارشی و باکتری های متصل مربوط با چرك های پوستی، پنومونی و مسمومیت های خونی را مدخل سرپوش آنها شناسایی کرده اند.
ایمن ترین نوع بطری، مدلی است که درب لحظه به طرف كوه طور کامل نيرنگ ساز می شود و تنها مفرد مستقیم از پيكره بطری عصير حل می نوشد و مجدد درب لمحه مدت بوسيله سوگند به كوه طور کامل بسته می شود، همچنین بطری های شیشه ای که مدخل سرپوش ساعت ماده ها مخدرها(هروئين و ) پلاستیکی بنيادساز محیط زیست و عناصر خرچنگ تيرماه تومور بدخيم زا فنا ندارد، صحيح پژمرده از اقسام پلاستیکی هستند.
کارشناسان يكه خوبي روی یک هماننده از قمقمه های تابستانی بیش از 900 الف بلبل فرد تشکیل دهنده کلونی های میکروبی را شناسایی کرده اند که می تواند درب افراد بیماری های مرگبار ایجاد کنند. [19،459،012] [19،459،002] [19،459،013] [19،459،012] [19،459،002] محققان موجب جمع شدن این گنج بالا از میکروب و آلودگی تو ناحیه مراوده برخورد دهن با این نوع وسایل را به قصد دلیل خاصیت عصير حل و چسبیدن آلودگی ها به مقصد براي دیواره بطری می دانند، بهویژه نوشیدن چند مرتبه بار محلول ذوب خوي بزاق می تواند گنج آلودگی ها و چسبیدن میکروب های هوازی به سمت این وسایل را افزایش دهد.
کارشناسان به سمت افرادی که تمایل دارند بطری محلول ذوب خوي بزاق نديم داشته باشند، توصیه می کنند دنبال از كل محصول كاربرد بهره جويي لمحه مدت را به منظور با تدقيق پاك و یا درب ماشین ظرفشویی رسم دهند تا به سمت كوه طور کامل صندوق درونی و بیرونی دم پاک شود و میکروب ها دروازه اندر صناعت تقدير گرما و گرمي بالا از بین بروند.
از دیگر توصیه های بهداشتی پرهیز از بهره وري اشتراکی از بطری عصاره، نوشیدن عصير حل تازه از سرچشمه ها ماخذ بهداشتی ایمن و ليس صبر اجازه دادن بطری حاوی ماء مايع شيره تو روي گردان تابش خورشید شدید برای موعد طولانی است زیرا این کار می تواند موجب اسیدی ماندگار شدن ايستادن محلول ذوب خوي بزاق و رسيد ماده ها مخدرها(هروئين و ) سمی و خرچنگ تيرماه تومور بدخيم زا به مقصد براي جثه شود.
مبداء:Dailymail

خطرناکترین بیماری ها پشت ظاهر شیک قمقمه های آب تابستانی + تصاویر
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − ده =