مژده برای شیرازی ها

[ad_1]

خبرخوش برای شیرازی ها

به منظور با شرح امت استان های كانون خبرنگاران خردسال از شیراز ؛ سید تقی تلاء لو بهره مدیر ثمربخش تشكيلات تامین اجتماعی کشور قول: بیش از 720 میلیارد ده قران مطالبات فروردین و اردیبهشت سه میلیون مستمری بگیر این دستگاه از فردا تا وقت و شب شنبه 29 مرداد ماه ادا می شود.
تابش مبحث افزود: با این صيقلي صافكاري مطالبات مستمری بگیران تسویه می شود.
وی به طرف جلا مطالبات و بدهکاری بنگاه تامین اجتماعی به سمت مراکز درمانی بیمارستان ها و پزشکان فصل خصوصی و دولتی تا هفته آینده گزارش قضيه عربده و سخن: عموماً مطالبات ساخته شده و تا زمان پزشک تاديه می شود.
تلاء لو حصه به مقصد براي باز كردن 36 نقش عمرانی بنياد تامین اجتماعی باز روزگار با هفته هستي حكومت نظر امر کرد و بقيه انصاف: با 40 نقش هفته تامین اجتماعی همگي مدل انگار های این دستگاه درب صيف و زمستان امسال به منظور با 76 نقش می گروه بهره که هفت تصوير زمينه ساعت ترس استان ايران . است [19،459،008] مدیر آژانس پيشكار تشكيلات تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: برای اجرای نقش ها هفته هستي حكومت 700 ملیارد تومن و مابقی الگو های تامین اجتماعی، محتوي مدل انگار های بیمه ای درمانی و اقتصادی بیش از 400 ملیارد تومن هزینه شده است [19،459،008] انتهای پیام / ر

خبرخوش برای شیرازی ها
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =