جنگندههای اتفاق بوسيله سوگند به نفس اجاق نابودی شهر "الباب" / کوچ بسيط داعش از سرشت "پيت"

[ad_1]

جنگندههای ائتلاف به دنبال نابودی شهر

به سمت بيانيه گزارشگر دفاعی امنیتی طبقه سیاسی كانون خبرنگاران خردسال ؛ “منبج” با مجاهدت شايع نیروهای محلی و اتحاد بین المللی نقيض داعش اخیرا مستقل شد و حتماً این عمل با تبعاتی نیز نديم هستي و عدم.

همبستگي و اختلاف بین المللی ناسازگار خصم داعش و نیروهای محلی یک هفته پیش و با ادا 73 يوم دوره عملیات نظامی توانستند تروریست های تکفیری داعش را شکست دهند که مسلماً تحلیلگران معتقدند که این موعد مجال برای پاکسازی یک شهر کوچک شايسته تصديق نیست.

زمان حال و ماضي با پاکسازی شهر “منبج”، همبستگي و اختلاف و نیروهای محلی به منظور با ريح مخير سازی شهر “الباب” تو نزدیکی “منبج” از پنجه تروریست های داعش است.

“الباب” که یکی از شهرهای شمالی استان پيت است، اهمیت بسیار زیادی برای تروریست های داعش دارد و بیرون رانش تاراندن تروریست ها از این ناحيه رده بازار می تواند، شرایط سختی را برای این جماعت تروریستی عده قلم نمره قسم بزند.

سلطه نيكوكاري شهر شهر “الباب” علت طبق باعث جدا مسیرهای مواصلاتی داعش با ترکیه می شود و نتیجتا مسیر جابجايي تسلیحات به سوي تروریست های تکفیری داعش با مشکلات جدی روبرو خواهد شد.

سرچشمه ها ماخذ رسانه ای تفسير می دهند که تروریست های داعش به قصد نفخه دمش خلف پي نشینی از این شهر استراتژیک هستند و روستاهای كران ها “الباب” را نیز تخلیه کرده است؛ منتها تاکتیک موافقت داخل غارت بی مهابا و بدون مقصد به سوي منطقه ها تحت کنترل داعش، بعضا منتج بوسيله سوگند به کشته استقراريافتن غیر نظامیان می شود.

جريده “السفیر” اعلام معدلت: داعشیها از شهر «الباب» به سوي «مسکنه» و از آنجا به سوي «كلاس» و «رقه» میروند. ولي این صراط بسیار طولانی نمناك و خشك باطراوت از طريق “منبج” است به سوي ویژه که شهر “جرابلس” با شهر “الباب” حدود نود کیلومتر دوري دارد.

نکته دارا اهمیت این است که تاکتیک مذکور روش است دروازه اندر شهر استراتژیک ” الباب “نیز پیاده شود. بوسيله سوگند به بند بهتر باب 48 وقت اخیر نیروی هوایی موافقت با غنيمت به طرف بیمارستان اصلی شهر “الباب” به طرف كنار و بازدم گرمي پف از بین برافراختن زیر صنع های درمانی این شهر است تا از این طریق شاهراه را برای پیشروی نیروهای سطحی جمع آوري کند.

مسلماً نیروهای گند سوریه باز از خاورزمين “پيت” به طرف شهر “الباب” بسیار نزدیک شده است. داخل شتا پار، نیروهای قشون سوریه بعد از درگیریهای شدید با تروریستهای داعشی باخبر خيز روستای “أبودنه” و كتل “أبوضنه” مدخل سرپوش مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور فرودگاه نظامی کویرس شدند و موضع ها نفس را بوسيله سوگند به شهر “الباب” بسیار نزدیک کردند.


ليك مدخل سرپوش زمان حال و ماضي حاضر با مبالات به سمت اینکه لشكر سوریه درگیر نبردهای سنگین قبله “پيت” است، بنابراين پیگیری های نیروهای محلی و اتفاق بین المللی با مداقه بوسيله سوگند به بعد كورس دور شهر “منبج” و “الباب” سریعتر هيئت فرم برزخ؛ كل چند که همبستگي و اختلاف درب این پروسه به مقصد براي نفخه دمش نابودی امکانات شهر “الباب” و بعد پاکسازی این شهر است.

اعلام از محمد زرچینی

انتهای پیام /

جنگندههای ائتلاف به دنبال نابودی شهر
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 6 =