تغییر اعضای قرارگاه انتخاباتی ترامپ برای دومین محصول داخل كورس دور ماه سابق

[ad_1]

تغییر اعضای ستاد انتخاباتی ترامپ برای دومین بار در دو ماه گذشته

به منظور با خبر طايفه بین الملل كلوپ خبرنگاران خردسال به طرف شيريني گزك از نیویورکتایمز، «دونالد ترامپ،» كانديد تعيين جمهوریخواه انتخابات ریاستجمهوری آمریکا داخل كورس دور ماه پيش كورس دور مره اعضای کمپین خويش را تغییر داده است. وی یک مدیر بزرگ از پایگاه خبری محافظهکار «بریتبارت نیوز» و یک مستشار بزرگ را استخدام کرد تا کمپین متزلزلش را سامان دهد.

«استفان بانون،» رئیس «بریتبارت نیوز» بوسيله سوگند به آغاز مدیرکل کمپین جمهوریخواهان تعيين شد و «کلین کانوی،» یک حاضر و رايزن كاپيتان نیز مدیریت کمپین را برعهده گرفت.

گزارشها حاکی از این است که «پال منافورت،» مدیر کمپین ترامپ ديباچه اسم نفس را محارست میکند. ولي ذمر آوند شرط رسمی استخدام کارکنان جدید کمپین درون نهار چهارشنبه، صعود فرود آمدن درجه برای منافورت محسوب میشود.

شايعه تغییر کارکنان کمپین ترامپ شروع و انتها از سوی «والستریت روزنامه» اعلان شد و پشت از ساعت مخدره زن کانوی لمحه مدت را تأیید کرد. حكماً کانوی تأکید داشت منافورت عنوانش را نگهداري پشتيباني میکند. وی با تلويح به سوي اینکه منافورت و معاونش باب رذل نفس باقی میمانند، عهد اندازه کرد: «این تغییرات تنها مگر لاغير انبساط نیروها بوسيله سوگند به دلیل افزایش پيشه درون عصر پایانی رقابتها است»

برخی خوبي این باورند که این تغییرات به طرف دلیل بحرانی بي حركت ماندن آرام شدن شرایط کمپین ترامپ ایجاد شده است. کانوی و بانون -رئیس سازمانهای خبری- به منظور با دوست رابرت و ربکا مرکر – حامیان محافظه کار ترامپ- اتحادی را تشکیل دادهاند تا از دونالد ترامپ تو جلو رقیبش -هیلاری کلینتون- حمایت کنند

انتهای پیام /

تغییر اعضای ستاد انتخاباتی ترامپ برای دومین بار در دو ماه گذشته
[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + دوازده =