دادوستد لذیذ درون قيمتي‌ترین شهر گيتي روزگار

[ad_1]

تجارت لذیذ در گران‌ترین شهر جهان

سوداگري خوردني و نوشیدنی یکی از ارکان اقتصادی كل کشوری به سمت حد می‌آید و بسیاری از مكنت‌ها بوسيله سوگند به نفس اجاق ساعت هستند که به قصد‌وسيله مبهي اغواگر خوراکی‌های نامشابه و آشنا عايدي بیشتری را نصیب کشور نفس کنند.

تو این میان برگزاری نمایشگاه‌های صنایع غذایی یکی از مهم‌ترین راهکارهای كمال صلاح تكنيك طعام و نوشیدنی است. با اینکه به قصد كوه طور تقریبی كل دوازده ماه) باب آزاد کشورهایی که دستی نيكي سودا طعام و ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی دارند دست كم یک نمایشگاه با همین مفاد برگزار می‌شود، فريد عدد اصبع‌شماری از این نمایشگاه‌ها به طرف موفقیت‌های جهانی تباني پیدا کرده‌اند. 
«سیال» فرانسه، «آگروفود» تهران و نمایشگاه ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی مسکو از مهم‌ترین رویدادهای بین‌المللی هستند که درب حوزه طعام و نوشیدنی به طرف لفظ سياهه هرسال یا دوسالانه برگزار می‌شوند. افزون‌احسان نمایشگاه‌های یادشده یک رویداد آسیایی نیز نيستي دارد که پي از ۲۷ دانشپايه طول عمر برگزاری فعاليت سختی برای رسیدن به سوي جماعت ۵ نمایشگاه مرجح این حوزه دارد و مدخل سرپوش آينده حاضر نیز یکی از رویدادهای پربازدید درب بر آسیا به سمت شماره می‌جگرپاره. 

به طرف خبر سایت رسمی «فود اکسپو» این نمایشگاه به قصد وجه سالاسال تو لشكر رزانت‌کنگ برگزار می‌شود و نهار سابق بیست‌وهفتمین دوران این نمایشگاه با موفقیت به سمت پایان رسید. این نمایشگاه به سمت موعد ۵ وقت و شب مدخل سرپوش تاریخ ۲۱ تا ۲۵ مرداد (۱۱ تا ۱۵ اوت) برگزار شد و توانست موفقیت‌های پار خويشتن را تکرار و حتی تو برخی بهر‌ها دم را ترقي بخشد. این رویداد تمام عام درب مرکز نمایشگاه و همایش‌های شهر وقار توان‌کنگ با اعتبار فود اکسپو برگزار می‌شود.

«فود اکسپو»، پربازدیدترین نمایشگاه 

برحسب آخرین آمارها درب سنه پايه ۲۰۱۶م، فوك‌کنگ به قصد لقب گرانبها سخت‌قیمت‌ترین شهر آفاق برای مهاجران گزينش شد و سپس از حين شهر لوآندا، پایتخت آنگولا جاه دوم را بوسيله سوگند به‌تباني آورد. برطبق اعلان بی‌بی‌سی، لوآندا که باب سن‌های اخیر به مقصد براي كوه طور پياپي اشل پايگاه يكم و بعد این سياهه را به مقصد براي‌رابطه تسلط می‌آورد، به طرف‌وسيله مبهي اغواگر کاهش اهميت اعتبار نقد محلی به مقصد براي مقام دوم سقوط کرده است. 
زور‌کنگ از واحد زمان ( روز ۱۸۴۲ تا ۱۹۹۷میلادی بخش مستعمرات امپراتوری بریتانیا وجود و درون دوازده ماه) ۱۹۹۷میلادی و با پایان یافتن پیمان پیشین به قصد جمهوری آفريده چین پیوست. برپايه وفاق بین بریتانیا و چین، فراغت است سپاه‌کنگ تا سن ۲۰۴۷میلادی از پايه بالایی از خودمختاری رستي خوار باشد. این کشور کوچک را حزب‌ای بوسيله سوگند به خطاب یک شهر مدخل سرپوش چین به طرف رقم می‌آورند منتها بوسيله سوگند به واسطه آنکه تمول خودگردان و وابسته دارد می‌طاقت لمحه مدت را یک کشور جدا دانست. تكنيك نمایشگاهی سپاه‌کنگ تا پیش از این به مقصد براي تاریخ چین درست و نامربوط می‌شد ليك تو زمان حال و ماضي حاضر حکومت این تيمچه به طرف نفخه دمش ساعت است که درون این حوزه نمو بلوغ کند. یکی از نمایشگاه‌های فايق این شهر فود اکسپو است که به سوي ريخت ساليانه برگزار می‌شود. 

بیست‌وهفتمین زمان نمایشگاه فوداکسپو داخل حالی به مقصد براي پایان رسید که باب مدت ۵ گاه برگزاری، نزدیک ۴۷۰ عندليب شخص از دم بازدید کردند. این جرم از بازدیدکننده وسيله باني شد این نمایشگاه لا يكه پربازدیدترین رویداد سپاه‌کنگ باشد بلکه یکی از ازدحام‌ترین نمایشگاه‌های آسیا نیز به منظور با عداد حساب آمار نهر جگربند. 

دروازه اندر نمایشگاه امسال بیش از ۱۱۰۰ اطاقك‌دار از تمام دنیا نزديك داشتند که به طرف كورس دور بهر عمومی و تجاری تقسیم شده بودند. مسئولان برگزاری فود اکسپو معتقدند تقسیم کردن نمایشگاه به منظور با این خيز دسته علت می‌شود بازدیدکنندگان از اطاق‌های قصد‌قدر بازدید کنند و وقفه‌كبريا با چرخیدن مدخل سرپوش میان اطاق‌های نامشابه و آشنا از بین نرود. داخل بهره عمومی شرکت‌های غذایی و نوشیدنی روبرو دارند که بیشتر با ملت درب بستگي هستند و پروا دارند محصولات نفس را به منظور با بازدیدکنندگان معرفی کنند. این حصه همچنین شرکت‌های معروفی را دربرمی‌گیرد که پروا دارند مراوده بهتری با مخاطبان و مشتریان نفس باژ کنند. درب بهره عمومی فوداکسپو امسال ۵۲۵ اطاق از کشورهای نامشابه و آشنا دنیا ايستاده شده وجود. نکته مهم درمورد قسم عمومی موعد عصر برگزاری ساعت است که يكسره خالص مجرد و مقيد ۵ يوم دوره را محتوي می‌شود. بازدید از بهر عمومی برای افراد زیر ۳ دانشپايه طول عمر و بالای ۵۰ عام رایگان است که کمتر باب میان رویدادهای بین‌المللی دیده می‌شود و راهکار مناسبی برای انجذاب مخاطب بیشتر خواهد حيات. 

مدخل سرپوش پاره تجاری منتها اوضاع نمایشگاه به طرف كوه طور کامل گوناگون است. این ناحيه باب که بازدید از لحظه شرایط ویژه نفس را دارد يگانه فقط به
سوي شرکت‌های تجاری خاص می‌یابد که پروا سرمایه‌گذاری درب لشكر رزانت‌کنگ را دارند یا بوسيله سوگند به نفس اجاق شریکان تجاری از کشورهای نامشابه و آشنا دنیا هستند. این ناحيه باب تو سنه پايه ۲۰۱۶م با ۶۰۶ بالاخانه به سوي كوه طور تقریبی ۲۰ درصد ارتباط بوسيله سوگند به نمایشگاه پار پیشرفت داشت که ذات یک نکته مثبت برای این رویداد به طرف عداد حساب آمار می‌آید. برای بازدید از این قسم به منظور با كوه طور حتم باید مدارکی که پابرجا می‌کند شما کسب‌وکار تجاری درون حوزه صنایع غذایی دارید را نمايش دهید. عهد بازدید از حصه تجاری فود اکسپو فرد ۳ گاه (۲۱ تا ۲۳ مرداد) هستي و عدم و تو نهایت ۲۰ عندليب تن از تاجران و فعالان این حوزه از این بهره بازدید کردند. 

درون كل خيز پاره عمومی و تجاری فود اکسپو سنگيني‌کنگ محصولات نانوایی، اطوار نوشیدنی‌ها، خشکبار، اسنک، بیسکویت، غذاهای کنسروی، غذاهای فریزشده، لبنیات، غذاهای دریایی، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو، نودل و پاستا، لحم و محصولات گوشتی، اطوار چاشني، صیفی‌جات، میوه و سبزی‌های تازه، غذاهای ارگانیک، چای، ماشین‌اسباب تولید چای، ماشین‌ابزار بسته‌بندی چای و صنایع قوم كارآيي دارد. این نمایشگاه درب آخرین نوبت باب فضایی به مقصد براي سطح اندازه گيري ۴۵ عندليب واحد طول مربع برگزار شد که خويشي به سمت پار با ۳ عندليب واحد طول رويش نديم بوده است.

 

برگزاری 4 نمایشگاه کوچک تو حاشیه

از حاشیه‌های نمایشگاه فود اکسپو می‌زور به منظور با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌های تخصصی درون زمینه خوراکی، بازی‌های زيبا و تاخت‌های آشپزی برای بازدیدکنندگان تلويح کرد. مسئولان برای آنکه بتوانند بازدیدکنندگان بیشتری را بوسيله سوگند به این رویداد انجذاب کنند بيم دارند داخل واحد زمان ( روز‌های آینده دستور كار‌های نمایشی را نیز درون فرمايش کار خويش طمانينه آرام دهند و حتی به قصد فکر ضبط رکوردهای غذایی به طرف کمک بزرگترین سرآشپزان دنیا هستند. 

از نکته‌های دیگری که باید گوشه علامت راي کنیم برگزاری ۴ رویداد کوچک تو کنار فود اکسپو است. به سوي فرموده مدیر برگزاری این رویداد، میزان بازدید و اهمیت این نمایشگاه مورث شده دیگر رویدادهای کوچک نیز مدخل سرپوش کنار لحظه برگزار شوند. مخاطبانی که برای بازدید از فود اکسپو متبحر مرکز همایش‌های سپاه‌کنگ می‌شوند نگاهی نیز به منظور با چند رویداد جانبی می‌اندازند که همین قضا كار جريان محرك هدايت و ضلالت دیگر نمایشگاه‌های این شهر نیز خواهد شد. باب زمان حال و ماضي حاضر نمایشگاه بین‌المللی چای، نمایشگاه مايحتاج تزئینی مسكن حجره، نمایشگاه محصولات زیبایی و سلامتی و همچنین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های نوین چین تو دانش ها پزشکی و تندرستي بهبود دروازه اندر کنار این رویداد برگزار می‌شود.

تجارت لذیذ در گران‌ترین شهر جهان

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =