بهای امروز زخرف مدخل سرپوش بازارهای جهانی

[ad_1]

بهای امروز طلا در بازارهای جهانی

قیمت جهانی عسجد و سيم امروز پنجشنبه باب شرایطی با افزایش نسبی مواجه شده است که منتشر موضوع زمينه و حاشيه سطح مذاکرات گردهمايي ماه ماسلف فدرال پس انداز آمریکا ظن زنی ها قرابت تناسب به سوي افزایش بها صرفه طی ماه های آینده را کاهش داده است.

مكتوب مضمون مذاکرات جلسه فدرال پس انداز آمریکا امارت می دهد که تعدادی از مقامهای مبصر بزرگ تر بانک مرکزی آمریکا خويشي به منظور با افزایش زودهنگام ارزش صرفه آژير داده اند. خوبي بالذات این رپرتاژ ظن زنی های کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی قرابت تناسب به سوي افزایش بها برخه آمریکا طی ماه های آینده کاهش یافته و این مساله علت طبق باعث کاهش نرخ ارج دلار و افزایش نسبی قیمت زر شده است. درب حالی که اکثر مقامهای فدرال پس انداز آمریکا قرابت تناسب توسعه شرایط اقتصادی و سوق و ميدان معامله مشغله سرگرمي تقرير امیدواری کرده اند ولی هنوز نگرانی های زیادی قرابت تناسب به منظور با اوضاع اقتصادی آفاق بوسيله سوگند به مورد بغاز چین و اروپا بود دارد.

قیمت تمام اونس زر امروز پنجشنبه با 0.3 درصد افزایش به منظور با بیش از 1353 دلار رسیده است. نرخ ارج دلار درب هم پايه ین ژاپن با 0.4 درصد کاهش پيش رو شده و تمام دلار مدخل سرپوش مواجه نزد 99.87 ین تعويض شده است. نماينده مشخص ثمن دلار درون مواجه نزد جگرسفيد بها مهم آبرومند بین المللی نیز به منظور با 94.62 فرد رسیده است که نزدیک به سمت پایین ترین رويه بام و عمق مساحت و حجم حد مدخل سرپوش 2 ماه اخیر بوده است. ثمن دلار از ابتدای هفته جاری تاکنون بیش از یک درصد کاهش داشته است.

تازه ترین آمارهای اقتصادی منتشر شده باب بریتانیا نشانگر کاهش شماره مدعیان دریافت بیمه بیکاری درون ماه جولای بوده است. این تو شرایطی است که رای انس بریتانیا برای طغيان از اتحادیه اروپا، نگرانی های زیادی را انتساب به مقصد براي اوضاع اقتصادی این کشور بوسيله سوگند به فنا آورده است. بانک مرکزی انگلیس نیز تو تازه ترین گردهمايي خويش تصمیم مغموم است تا قيمت فايده را برای نخستین نوبت از كلاس 2009 میلادی کاهش دهد.

آمارهای اقتصادی مهم مدخل سرپوش ژاپن نیز علامت می دهد که صادرات این کشور طی ماه جولای با کاهش رويارو شده است. افزایش بها ین و کاهش كمال صلاح اقتصادی سایر کشورها سبب شده است تا روال صادرات ژاپن به سوي پایین ترین ميزان جنبه خلف از آشفتگي مالی و اقتصادی 2008 میلادی برسد.

میزان ذخایر طلای جعبه اس پی دی آر نیز با 0.46 درصد کاهش به سمت کمتر از 957 هيكل و جان شخص رسیده است. به مقصد براي نگرش زعم می گروه بهره قیمت جهانی نقره شي كم ياب باب کوتاه موعد تحت تاثیر نشر اشاعه مكتوب مضمون مذاکرات جلوس اخیر فدرال پس انداز آمریکا طمانينه آرام خواهد داشت.

بهای امروز طلا در بازارهای جهانی

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =