بانک‌مرکزی ایران‌دراگزیم‌بانک‌چین‌عده سياهه‌بازگشايي می‌کند

[ad_1]

بانک‌مرکزی ایران‌دراگزیم‌بانک‌چین‌حساب‌افتتاح می‌کند

بانک مرکزی ایران و اگزیم بانک چین آشتي کردند برای تسهیل درب تسویه مبادلات بانکی، خيز حد به سوي ارزهای یورو و یوان به مقصد براي آوازه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نزد بانک یاد شده گشادن ‌شود.
به منظور با اعلاميه نيكي و عتاب، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اگزیم بانک چین يوم دوره سه‌شنبه مدخل سرپوش پکن سازش کردند برای تسهیل تو تسویه مبادلات بانکی، خيز شماره بوسيله سوگند به ارزهای یورو و یوان به مقصد براي شهرت اسم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نزد بانک یاد شده بازگشايي ‌شود.
 این هم دلي موافقت اتحاد با مقصد تمهید شرایط تأمین مالی الگو‌های اقتصادی مشترک و بسط همکاری‌های دوجانبه بانکی تو حاشیه شانزدهمین كنفرانس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چین و با پيش نمایندگان بانک مرکزی و مسئولان گنج‌داری دم بانک وجه گرفت.
شایان ذکر است «بانک دولتی صادرات و واردات چین» (اگزیم بانک) از بزرگترین بانک‌های حين کشور به مقصد براي حد می‌آید و به قصد دلیل برخورداری از روابط با بیش از ‌عندليب بانک پيرامون اوان كره ارض، یکی از بزرگترین شبکه‌های کارگزاری مالی-بانکی بین‌المللی را باب اختیار دارد.
«بانک دولتی صادرات و واردات چین» (اگزیم بانک) از بزرگترین بانک های این کشور به قصد عداد حساب آمار می آید و به سوي دلیل برخورداری از روابط با بیش از عندليب بانک تراز آغاز آفاق، یکی از بزرگترین شبکه های کارگزاری مالی – بانکی بین المللی را درون اختیار دارد.
شانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چین روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته درون پکن تو آينده برگزاری است و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی ریاست هیات ایرانی را نيكوكاري تقبل دارد.

بانک‌مرکزی ایران‌دراگزیم‌بانک‌چین‌حساب‌افتتاح می‌کند

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 9 =