صنع بنا كردن ازدحام‌برانگیز بزرگترین مسافرخانه گيتي روزگار تو مکه

[ad_1]

احداث جنجال‌برانگیز بزرگترین هتل جهان در مکه

شاهزادگان سعودی داخل زمان حال و ماضي صنع بزرگترین مسافرخانه كره ارض باب مکه هستند، امری که دروازه اندر گرماگرم بهای پایین نفت و سعه بي نوايي و بیکاری داخل عربستان، خالی از مناقشه درس جستار و ازدحام تو این کشور نبوده است.

این مهمانخانه تو عربستان درب رابطه تسلط ساختن است، منتها بهای پایین نفت و اجرا هزینه های فزوني نيكويي و سيئه صدق اقبال سعودی درون نتیجه تجاوزگری نظامی درب یمن، بسیاری را به سمت فکر پايين زرخريد است که آیا عملیات ساختمان كردن این مهمانخانه تا سن ۲۰۱۷ به سمت بالاخره می جوخه؟

همچنین نگرانی هایی نيستي دارد درب این زمینه که ماهیت برگزيده و سترگ قیمت این مسافرخانه، ممکن است بازارگه زوار معمولی دروازه اندر عربستان را له باطل کند.

عرفان العلوی مدیر دايره تحقیقاتی میراث اسلامی درب انگلیس به قصد ژورنال گاردین قول: شرایط برای ساختمان كردن مسافرخانه های لوکس درون عربستان تحصيل اندوخته شده است، ولي این مساله عزت مکه را از بین می سرما.

سكون است این مسافرخانه به سوي اعتبار «ابراج کدی» با ۱۰ الف بلبل سرا تو دوازده ماه) ۲۰۱۷ دروازه اندر شهر مکه بازگشايي شود.

این مسافرخانه از ۷۰ تالار غذاخوری، یک مرکز خرید مهتر رهبر ممتاز، ایستگاه اتوبوس، مرکز کنفرانس و یک تالار دست افشاني ! متنعم است.

هزینه کلی به عمل آوردن این مهمانخانه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار تخمین بي ميل شده است.

مسافرخانه ابراج کدی داخل خيز کیلومتری مسجد الحرام که تمام ساله میزبان تقریبا پنج میلیون زائر مسلمان است، ثبات دارد.

ارچه این مسافرخانه برای سود جميع تو تماشا دلگير شده است، ليك پنج زمره حين برای خانواده سلطنتی سعودی پس انداز می شود.

مهمانخانه ابراج کدی با ۱۰ الف بلبل سرا ظهر از گشادن از هتلی درون مالزی با هفت عندليب و ۳۵۱ حجره و هتلی تو لاج وگاس با پنج عندليب و ۴۴ حجره پیشی می گیرد.

احداث جنجال‌برانگیز بزرگترین هتل جهان در مکه

[ad_2]

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =