قبل از واریز وجه برای رزرو ویلا اینترنتی در شمال به این موارد دقت کنید

مركز اجاره و رزرو  شمال ويلا متعهد مي گردد .

الف : ويلا مورد نظر بايد دقيقا با عكس  و فیلم درج شده در سايت تطابق داشته باشد .
ب   :  مشخصاتي كه  جهت معرفي ويلا در سايت  درج شده و يا اطلاعاتي كه از طريق تماس تلفني در مورد امكانات ويلا در اختيار مسافرين  محترم قرار مي گيرد بايد مطابق با ويلاي مورد نظر باشد .
ج   : وسايل و امكانات ويلا بايد از نظافت مناسبي برخوردار باشند .

مسافرين محترم متعهد ميگردند .

الف : واريز مبلغ پيش پرداخت به منزله تكميل مراحل رزرو ويلا براي تاريخ هاي مورد نظر مي باشد لذا از مسافرين محترم تقاضا مي شود پس از مشاهده كامل تصاوير و مطالعه مشخصات ويلا و همچنين دريافت ساير اطلاعات مورد نياز از طريق تماس تلفتي اقدام به رزرو  و واريز مبلغ مورد نظر نمايند Hello .
ب : برابري تعداد مسافرين و خودرو با تعداد اعلام شده ، در صورت اضافه شدن به تعداد مسافرين به مبلغ اجاره افزوده خواهد شد .
ج : مسافرين محترم What در صورت انصراف از رزرو ويلا بايد سه روز قبل از تاريخ رزرو موضوع را به اطلاع برسانند. (در ايام عيد از آنجايي كه رزرواسيون از يك ماه قبل شروع ميشود امكان انصراف از رزرو ويلا تنها تا 15 اسفند امكان پذير مي باشد) در غير اين صورت مديريت سايت به علت تعهدي cheap nfl jerseys كه نسبت به صاحب ويلا عهده دار ميباشد هيچ گونه مسئوليتي را نسبت به عودت وجه نخواهد پذيرفت  و بر wholesale jerseys China اساس قوانین مبلغ پیش پرداخت که cheap jerseys معادل اجاره یک شب میباشد به عنوان خسارت نزد sul صاحب ویلا مانده و در صورت جبران خسارت و پر شده ویلا عودت خواهد شد .
ساعت تخليه ويلا ساعت 2 بعد از ظهر و ساعت تحويل ويلا با در نظر گرفتن زمان يك ساعته نظافت ساعت 3 بعد از ظهر مي باشد

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =